iBook Moje těhotenství krok za krokem

Ještě nikdy nebyla naučná encyklopedie popisující těhotenství tak vzrušující a zábavná. První elektronická multimediální kniha o těhotenství vznikla ve spolupráci předního rodičovského webu s lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte jedinečný a fascinující příběh vývoje miminka od početí až po konečnou fázi jeho vývoje.

Kniha Moje těhotenství krok za krokem

Tato kniha obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Okouzlující animace ovulace a početí byly vytvořené speciálně pro tuto knihu, najdete zde originální ilustrace vývoje plodu týden po týdnu, praktické fotonávody, jak cvičit v těhotenství, i příklady zdravého jídelníčku, zábavné interaktivní testy, kalkulačky, s jejichž pomocí si snadno spočítáte termín porodu nebo kolik přiberete.

Videa a infografika

Videa vám přiblíží péči v průběhu těhotenství a zmírní vaše obavy z porodu. Díky názorné infografice a interaktivním popiskům se snadněji zorientujete v termínech vyšetření, výsledcích ultrazvuku nebo v kolonkách těhotenské průkazky. Kniha detailně ukazuje, jak se mění tělo těhotné ženy, jak se vyvíjí plod i co se děje uvnitř matčina těla.

Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace – rady odborníků, zkušenosti těhotných žen, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.

Bezplatné aktualizace

Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Bezplatné aktualizace zaručí, že obsah vaší knihy nikdy nezestárne. Poutavější, zábavnější a názornější knihu o těhotenství prostě nikde nenajdete.

Available on the App Store

Kde a jak knihu koupit?

Knihu si můžete zakoupit v internetovém obchodě iTunes, respektive v jeho knižní sekci iBookstore. Nákup knihy nebo stažení bezplatné ukázky.
Další rady, jak postupovat při nákupu elektronických knih pro iPad.

Další díly

Pokračovat budeme multimediálními knihami o porodu a péči o miminko. Chcete se o každém novém vydání dozvědět mezi prvními? Přihlašte se k odběru novinek!

Odběr novinek

Chci vědět, kdy vyjdou další e-knihy Můj porod, Moje miminko, Moje batole a Můj předškolák. Mám zájem o další informace týkající se nových iBook.


Ukázky z iBook Moje těhotenství krok za krokem